Áno
Nie

Blog

Ako som prestal fajčiť?                             

Fajčenie je nebezpečný zlozvyk, ktorý škodí nielen fajčiarovi ale aj jeho okoliu a rodine. Niet sa prečo diviť, že mnoho ľudí hľadá spôsob ako sa odnaučiť fajčiť. Ak aj vy patríte medzi nich, čítajte ďalej. V tomto článku vám prezradím účinnú techniku ako prestať fajčiť.

Keď som bol na študijnom pobyte v zahraničí, potreboval som masáž. Navštívil som tréning Tai-Chi  v centre massage therapy KE Y. Tam som sa zoznámil s trénerom osobného rozvoja, chiropraktikom a masérom. Bol ním pán Wilsson. Svoje štúdiá absolvoval  prevažne v Číne. Práve tam sa naučil aj techniku, s ktorou sa s vami podelím.

...číajte viac

 


 

 

Havajská masáž Lomi Lomi v Košiciach

Cítite v tele pocity zablokovania a bolesti? Dolieha na vás stres a radi by ste sa ho účinne zbavili? Len máločo je na telo a dušu účinnejšie, ako havajská masáž. Tento typ masáže, tiež známy ako Lomi Lomi je charakteristická dlhými, ladnými a plynulými pohybmi lakťov a predlaktí. Ak by som mal porovnať európske typy masáže s havajskými, sú podstatne odlišné. Masáž Lomi Lomi je výbornou voľbou, ak chcete vyskúšať niečo nové, nevídané.

..číajte viac