Áno
Nie

O mne

Volám sa Štefan Simoník, mám 38 rokov. Masírovaniu sa venujem amatérsky od 14 rokov počas môjho štúdia na vojenskej škole. Profesionálne sa venujem masírovaniu po odchode z armády od roku 2011.

 

Ako jediný na Slovensku sa špecializujem na vibračnú umelecko-relaxačnú masáž. Mám silnú vibráciu v rukách, ktorú dokážem usmerňovať. Dotyk je v rytme hudby zvýraznený vibráciou, čo má výrazný relaxačný a uvoľňujúci efekt. Študoval som aj rôzne iné techniky ako: Klasická masáž, Havajská masáž Lomí Lomí, Reflexná masáž, Tao masáž, Myofasciálná masáž , Mäkké techniky, Breussova masáž, Dornova metóda a Chiropraxia

Čínska medicína a akupunktúra bez ihličiek (Pulzová diagnostika Bankovanie a Gua Sha,Čínske energetické masáže na imunitu, Su Jok - mikrosystém ruky a nohy, Moxovanie, Akupresúra a Ya Ya terapia, Aurikuloterapia, Akabaneho test a 12 studničiek)

Taktiež sa venujem psychosomatike t.j. psychické príčiny chorôb.Pomáham ľudom prestať fajčit. Navštevujem rôzne semináre osobnostného rozvoja napr. Silvova metóda 1,2, Bradnon Bays Cesta seminár.Študoval som počas kurzov nielen na Slovensku, ale aj v Prahe, či v Anglicku. Táto práca je cesta, stále niečo nové naučí, ukáže. Carpe diem.

masáže Simonik Košice a Prešov